Fast finance logo roheline

Meist

Merily Saar

Tere, mina olen Merily!

Minu elu suurim põhimõte on, et “kõik on väljamõeldav”. Kasutan seda nii eraelus, kui ka oma klientidele teenust pakkudes.

Minu põhiväärtused on uudishimu, julgus, usk iseendasse, tasakaal, soov pidevalt õppida ja areneda, empaatia.

Minu tugevused on iseseisvus, kiire mõtlemisvõime, iseenda suurim motivaator, avatud, hea suhtleja, rõõmsameelne ja alati positiivne.

Minu oskused on raamatupidamine, finantsanalüüs, isikliku finantsvaldkonna nõustamine, investeeringute raamatupidamine ja erinevad investeeringute viisid.

Olen aastast 2006 tegelenud särasilmselt raamatupidamisega. Kui paljude jaoks on raamatupidamine kuiv ja rutiinne töö, siis mina vaidlen sellele vastu. Mul pole oma karjääri ajal olnud kordagi sellist tunnet, et ma ei soovi seda enam teha. Igapäev on uus ja huvitav, klientidel on küsimused ja mured seinast seina, ning mina aitan neil vastused ja lahendused nendele leida. Pigem on raamatupidamine väga loov ala, sest tuleb ju välja mõelda, kuidas kõik oleks võimalik😊. Pole olemas vastust ei saa, vaid on vastus, kuidas saab.

2008 aastal Tallinna Tehnikaülikoolis lõpetasin bakalaureuseõppe finants ja raamatupidamise erialal. Spetsialiseerumine rahvusvahelistele investeeringutele.

2009 aastal osalesin Tallinna Tehnikaülikooli aastasel pearaamatupidaja-finantsjuhi täiendkoolitusel.

2010 aastal lõpetasin Estonian Business School (EBS) magistriõppe majanduse ja ärijuhtimise valdkonnas, spetsialiseerimisega rahvusvahelisele ärijuhtimisele.

Raamatupidamise valdkonnas olen oma teadmisi testinud Raamatupidaja kutse kvalifikatsiooni eksamitega ja oman tase 5 ja tase 6 kutsetunnistusi. Tase 6 vastab vanemraamatupidaja tasemele.

Oma raamatupidamise karjääri jooksul olen 12 aastat töötanud finantsvaldkonna ettevõtte raamatupidajana. Minu ülesanneteks oli 12 välisriigi ettevõtte konsolideerimine, igapäevane raamatupidamise korraldamine, uute raamatupidamissüsteemide juurutamine, suhtlemine audiitoritega, Maksuametiga, Finantsinspektsiooniga, Statistikaametiga ja tütarfirmade raamatupidajate juhendamine.

Oma karjääri jooksul olen olnud ka algajate raamatupidajate koolitaja. Koolitamine klassiruumis ei ole minu meelistegevus. Pigem naudin üks ühele koolitamist, et aidata uutel raamatupidajatel areneda.

Fast Finance OÜ on olnud minu teekonna osa alates 2007. aastast ja koos minu teadmistega kasvanud ja arenenud. Hetkel teeme raamatupidamist umbes 150-le ettevõttele erinevatest tegevusvaldkondadest.

Eriti hästi ja mugavalt tunnen ennast investeeringute raamatupidamisteenuse osutamisel. Olen ise aktiivne investeerija ja proovin ise erinevad platvormid ja investeerimisviisid ära. Mul pole probleemi klientidega arutada erinevate platvormide plussidest ja miinustest ning leida kliendi jaoks sobivad lahendused. Investeeringute all mõtlen aktsiad, võlakirjad, väärismetall, krüptoraha, kinnisvarainvesteeringud, laenud jms. Samuti pakume kinnisvara haldamise raamatupidamisteenust.

Lisaks kuulub meie klientide sekka ka e-kaubanduse ja dropshipping kliente, kelle raamatupidamine natuke erineb igapäeva raamatupidamisest. Vaja on lisaks tavalisele arvestusele ka OSS ja IOSS deklaratsioonide täitmist.

Ei saa mainimata jätta ka tootmisettevõtteid, projektipõhise arvestusega ettevõtteid, ehitusettevõtteid, erinevaid teenuseid osutavaid ettevõtteid ja kaubandusega seotud ettevõtteid.

Kui tunned, et minu kogemused ja teadmised kõnetasid sind, siis minuga saab kontakti läbi e-posti merily@fastfinance.ee või helista +372 5669 0311.

Raamatupidamise kontor

Fast Finance OÜ tublid raamatupidajad

Merily Saar

Merily Saar

Vastutav raamatupidaja

Leht

Elli Lõhmussaar

Raamatupidaja

Kaisa Tuisk

Kaisa Tuisk

Raamatupidaja

Vajad abi raamatupidamisega? Võta meiega julgelt ühendust.